Nabídka apartmánů

V našem apartmánovém domě s řemeslným pivovarem nabízíme tři různé apartmány, kterou nesou názvy piv v něm vařených. Apartmány disponují různou velikostí od 80- 120 m2. Najde se mezi nimi apartmán vhodný pro dva zamilované nebo menší rodinku, stejně tak i dva velké, které poskytnou dostatek místa i početnějším rodinám. Všechny naše apartmány mají potřebné vybavení i pro dlouhodobější pobyty, jako je pračka nebo myčka nádobí, samozřejmostí je plně vybavená kuchyně a koupelna. Pro cestovaní s dětmi je připravena dětská postýlka, jídelní židlička, nočník , hračky, knížky, hry atd.

Apartmán Kašperk 10°

Moderně zařízený rodinný apartmán 

Náš prozatím nejnovější apartmán je laděný lehce v retro romantickém stylu. Naopak kuchyně, koupelna a manželská postel jsou velmi moderní, aby splnili vaše nejnáročnější požadavky na kvalitu i estetiku.  

Byt je dispozičně řešený jako 2+1, kdy velká ložnice je současně i společenským prostorem, v kuchyni se nachází jídelní stůl a dětský pokoj je oddělený. Za dětským pokojem se nachází velmi pěkná koupelna s prostorným sprchovým koutem. 

Výhled z apartmánu je přímo na náměstí s gotickým kostelem a barokní radnicí. 


Podkrovní apartmán Šibeničák 12°

Více prostoru pro vaše pohodlí

Velmi prostorný apartmán s vestavěným podlažím velikosti 120 m2 je dispozičně řešený jako mezonetový byt 2+1. Apartmán disponuje velkou podkrovní koupelnou s prostornou vanou, dvěma umyvadly a toaletou. Hlavní oddělená ložnice je dostatečně velká, aby ubytovala celou rodinu s max. 3 menšími dětmi, druhá ložnice s manželskou postelí 160 cm šířky je umístěna na vestavěném patře. V obytné společné místnosti je k dispozici rozkládací gauč, který také poskytne 2 místa na spaní. V druhé části společného prostoru se nachází plně vybavená kuchyň s kávovarem na kapsle a jídelní stůl pro 6 osob.  Součástí společné obytné místnosti je i dětský koutek. 

Apartmán je orientovaný směrem na náměstí, z oken se nabízí výhled na gotický kostel, na hřebenu louka Flusárna a Kozí hřbety. 

Fotogalerie 

Apartmán Amálka 11°

Náš nejnovější apartmán o velikosti 120 m2 je jedním z nejprostornějších a poskytuje zároveň nejvíce místa pro kvalitní spánek. Dispozičně je řešený jako 3+1 s koupelnou včetně wc a samostatným záchodem. Každá ložnice nabízí manželskou postel a možnost přistýlky , k dispozici je i dětská postýlka. 

V plně vybavené kuchyni je barový stůl na rychlou snídani nebo třeba brouzdání po internetu u kávy, na kuchyni potom navazuje společenský pokoj s velkorysým jídelním stolem, velkoplošnou obrazovkou a TV koutkem.

Na jídelnu navazuje prostorná ložnice s manželskou postelí, krbovými kamny a rozkládacím gaučem, který nabízí prostorné spaní pro dvě dospělé osoby. Na velkou ložnici navazuje menší, ideální pro rodinu s miminkem. Je útulně zařízená.  V těchto místnostech jsou původní dřevěné podlahy z masivních smrkových prken.

Celý byt je orientovaný na náměstí s přímým výhledem na gotický kostel,kostelní věž a Kozí hřbety. Byt nabízí mnoho oken a je tedy ideální pro milovníky světla a prostoru.

Fotogalerie

Nejčastější dotazy

Parkování  - apartmány mají k dispozici parkovací místo přímo před domem, pro každý apartmán je k dispozici pouze jedno vyhrazené parkovací místo. Parkovací kartu obdržíte po příjezdu do ubytovaní.

Wi-fi - v každém apartmánu je k dispozici bezdrátová síť, kterou je možné využívat i v rámci ostatních prostor domu včetně restaurace a terasy.

Zvířata -   v našich  apartmánech  je možné  po dohodě ubytovávat zvířata dle ceníku dodatečných služeb.

Kola a elektrokola - kola i elektrokola lze po dohodě bezpečně uložit případně i  dobít v rámci společných prostor

Check-in a check -out - ubytovat se je možné od 15.30 do 20 hod., v den odjezdu je čas předání 10.30 hod..

Úklid - odjezdový úklid apartmánu je rámci ceny ubytovaní, v případě většího znečištění je účtován poplatek za nadstandartní úklid.

Rezervace - platnost rezervace je až po potvrzení z naší strany .